Galatasaray'ımız - Diyarbakırspor

|
BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI !

Bu hafta oynanacak olan Galatasaray’ımız – Diyarbakırspor Süper lig 29.Hafta mücadelesinde her zamanki gibi yine tribünlerdeki yerimizi alacağız.

Bizler, haftalardır alınan kötü sonuçlara rağmen çok sevdiğimiz Arma’nın yanında olmaya devam ettik.Yeri geldiğinde futbolcularımıza tepkilerimizi, Galatasaray kültürüne yakışır bir şekilde gösterdik.Aynı zamanda Arma’nın hakkının verilmesine ve Galatasaray Ruhu’nun bilincinde olarak mücadele edilmesine dikkat çektik.

Bu vesileyle Pazar günkü maçta da Arma’nın hakkını vermesi gereken oyuncularımızın dikkatini bir kez daha çekmek amacıyla, karşılaşmanın başlama vuruşundan itibaren 5 dakika boyunca sessiz bir şekilde protesto ederek tepkimizi göstereceğiz.

Unutulmamalıdır ki; Başarılar gelip geçicidir ancak Galatasaray ve Galatasaraylılık Ruhu her daim kalıcıdır.Bu protestomuzun amacı da bu bilincin ve mücadelenin sahaya en iyi şekilde yansıtılması içindir.

Saygılarımızla

Yaşasın GALATASARAY !
Yaşasın Bağımsız ultrAslan !

"Ama bunların içinde kötü adamlar var" deyip çekirdeğe vurmaktansa inadına gelin onlardan daha iyi taraftar olun. Onlardan daha çok pankart tutun, boyayın, asın. Onlardan daha güzel koreografi çizin, onlardan daha iyi davul çalın, onlardan daha çok bağırın. Kötü adamları aramızdan sıyırıp daha iyi tribün için el ele verelim. Ama önce şu önyargıları kafamızdan atalım. Bu protestoyu futbolcularımıza anlatalım. Ruhu istediğimizi gösterelim.

Galatasaray - Diyarbakırspor
11 Nisan 2010
Saat : 19.00

2 yorum / Yorum Gönder:

and1905 dedi ki...

ruhu istiyoruz...

Santiago dedi ki...

ultrAslan'ı kim protesto edecek?

DEPO