Başka Yere Gitmem

|
Mahallelerde üç korner bir penaltı ederdi eskiden. Şimdi azalsa da hala öyle yerler var. Bir de o mahallelerde takıma boş kontenjandan giren, büyük ağabeylerin can simidi, en yetenekli küçük çocuklar var. İşte öyle bir yerde, öyle bir çocuğun hikayesi…İlk antrenmanlardı sanırım, Rijkaard bana “Duracağın yeri biliyorsun, aferin” dedi. Bu benim güvenimi 2 katına çıkardı.

Emre Çolak, gerçek bir Arda Turan hayranı, bakın nasıl anlatıyor: “O benim için çok önemli bir insan. Beni de Arda Abi’ye benzetiyorlar. Kendimle gurur duyuyorum, beni Arda Abi’ye benzettikleri için. Biz onu PAF takımdayken izlemeye giderdik. Benim buraya nerelerden geldiğimi çok iyi biliyor. Bana her konuda yardımcı oluyor. Benim şu anda tek isteğim bir gün Arda Abi gibi büyük futbolcu olmak.”

Önce A takıma çıkmalıyım. Sonra tabii ki hedeflerim büyüyecek.
Yurt dışı, A Milli Takım gibi hedeflerim var benim de…
Büyük konuşmak gibi olmasın ama “Türkiye’de Galatasaray’dan başka takıma gitmek istemem.”

Emre Çolak’ın geçen seneki Emre Bozukoğlu transferi hakkındaki yorumlarını burada, üstteki röportajın tamamını ise Galatasaray Dergisi‘nin Ağustos sayısında bulabilirsiniz…

Kaynak

2 yorum / Yorum Gönder:

Selocan24 dedi ki...

Büyük konuş Emre, gitmeyeceksin başka takıma Türkiye'de. Bu adam çok şanslı Rijkaard'ın ekibinde yoğrulacak. 2 seneye biraz da fiziğini toparlasın başka bir Arda daha geliyor. Unutmayalım Messi bu adamdan çok daha ufak tefekti altyapıdayken onu toparlayan güçlü kılan Rijkaard ver ekibiydi.

Fizik eksikliği dışında başka bir kusuru yok. Arda kadar yetenekli bence.

Bu arada Arda da "Abi" oldu ya hey gidi günler.

Şu Aydını da adam etse bir Rijkaard.

Gala's dedi ki...

:) arda abisi 2010 model Wolkswagen Golf almış Emreye :)

DEPO