Sadece Armanın Peşindeyiz

|

Kendisinden onlarca yaş küçük bayanlarla düşüp kalkan, manken yorumcusu Hıncal yine başladı havlamaya. Onu yine antropoza girmiş dana kıvamında gördüm. Viagra'nın yan etkisi bunu bunatmış olacak ki ne dediğini bilmez hale geldi. Ya da Ece Gürsel sendromunu atlatamadı daha. Ne olur sus Hıncal, sen entel değilsin, olamazsın. Bu dünyada bir tek sen doğru değilsin. Peygamberler bile hata yapıyor. Sen nesin Allah aşkına. Başkalarından farklı olacağım diye kasma komik durumlara düşüyorsun. Herkesin ak dediğine kara demek zorunda değilsin. Özgün olmak bu değildir. Yağmurda çamurda maça gelmediğin için, deplasman nedir bilmediğin için taraftarlık nedir bilmezsin. Galatasaray'ın menfaati ne gerektiriyorsa onu yapmak holiganlıksa, sapına kadar holiganız. 106 ekran başında çakma entel tayfa ile maç izlemek taraftarlık değildir. ultrAslan asla bir taraftar grubu değildir. ultrAslan Galatasaray'lı demektir. ultrAslan çok büyük bir sivil toplum örgütüdür. Bu markayı kullanarak prim yapma. Kimse cahil değil. Sen asla Galatasaray'lı değilsin. Malum renkleri burada kullanmadığımızdan buraya girin, gerçek yüzünü görün. Malum kişinin yazısını yorumlar kısmına ekleyeceğim. Ayrıca ultrAslan'ın bildirisi de kapak niteliğinde olmuş.
Hoşt !
Yaşasın Galatasaray..
Yaşasın Bağımsız ultrAslan..
Hepimiz Haldun'uz, Hepimiz Üstünel'iz..

3 yorum / Yorum Gönder:

Gala's dedi ki...

Sözde Galatasaraylı,moda ikonu,güzellik yarışmalarının vazgeçilmez jürisi Hınçal Uluç 10.11.2009 tarihinde Sabah Gazetesi'nde yazmış olduğu yazısında Galatasaray Yönetimi'ni ve ultrAslan'ı maksadını aşan ve manidar bulduğumuz bir şekilde hedef almıştır.


Kendisi,dönem dönem bu hedef almaları,saptırmaları,saldırıları gerçekleştirmektedir. ultrAslan'ın bağımsız olduğunu,Dünya'nın en büyük taraftar grubu olduğunu ve kimsenin yönlendirmesiyle hareket etmeyeceğini bir türlü kabul etmek istememektedir.


Sanatçıdan bozma,torpilli damat Ercan Saatçi'nin ve sözde sanatçı ahlak emsali Metin Özülkü'nün bir spor kulübünün televizyon kanalının çekimlerinde Galatasaray'a yönelik sinkaflarının kamuoyu önüne sunulmasını ahlaksızlık olarak yansıtmış ,arkadaş ortamında edilen küfürle bir tutup,basite indirgemiştir.


Ne hikmetse,gelmediği bir maçta yayıncı kuruluştan izlediği görüntülere dayanarak,gollerden sonra,kendisinin körü körüne savunduğu bu şahsiyetlere Büyük Galatasaray Taraftarı'nın gösterdiği spontane tepkiyi sinkaf olarak nitelendirmiş,ultrAslan'ı holigan olarak göstermiştir.


Kendisi Büyük Galatasaray Taraftarı'nı tahrik ederek,gerçekte kendi içinde ezelden beri var olan holiganizm ruhunu Galatasaray Tribünleri'ne yansıtmak istemektedir.


Ancak; Büyük Galatasaray Taraftarı bu şahsiyetin bayatlamış tahriklerine ve taktiklerine hiç bir zaman kapılmamıştır,kapılmayacaktır.


Sözde dürüstlük emsali olan bu kişinin resimde takmış olduğunu gördüğümüz atkı ve şapkanın renklerinin etkisinde kaldığı gayet aşikardır.


ultrAslan, Galatasaray'a küfür,hakaret eden her kim olursa olsun,bağımsız bir şekilde her zaman karşısında yer almaya devam edecektir.


Aynı bağımsızlığı asla gösteremeyeceğine inandığımız bu şahsiyeti kınıyor ve içindeki kin,öfke,holiganizm ruhu açıkça belli olduğundan ötürü artık Türk Medyası'nda yerinin olmadığını düşünüyoruz.

Saygılarımızla

Gala's dedi ki...

Haldun Üstünel özür dilemeli..

Haldun Üstünel ondan hiç beklemediğim bir şey yaptı.. Hırsı, öfkesine yenilerek ve de sadece dedikodulara dayanarak yaptığı bir açıklama ters tepip üzerine yıkılır gibi olunca, çıkıp özür dileyeceğine, bunca yıllık yakın arkadaşı Galatasaraylı gazeteci Gökmen Özdemir’i sattı..

Gözlerime, kulaklarıma inanamadım..Ercan Saatçi ile Metin Özülkü arasındaki özel ve de bu ülkede her adımda rastlanan, herkesin kullandığı bir konuşmanın bandını yıllarca saklayıp, tam da Hürriyet Sporda Aziz Yıldırım’ın has adamı Esat Yılmaer görevden alınmışken ve Ercan Saatçi ve Mehmet Aslan Yönetimindeki yeni Hürriyet’in manşetlerini Fenerbahçe Divan Kurulu’nda bizzat Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım "Bana saldırıyorlar. Bana saldırmak Fenerbahçe’ye saldırmaktır" diye eleştirmiş ve tahriklerde bulunmuşken internete düşürmek hem de nasıl bir komployken, Haldun Üstünel, bizzat kendisi Fenerbahçe’ye sövmemiş ve hatta tribün liderliği yaptığı dönemlerde sövdürmemiş gibi, topa balıklama dalmış, sonra da "Ercan Saatçi beni tehdit etti" demişti. Ortada böyle bir tehdidin olmadığı anlaşılınca bu defa güya açıklama yaptı.

"Ercan bizzat tehdit etmedi. Vatan Spor Şefi İbrahim Seten ve yardımcısı Gökmen Özdemir aracılığı ile tehdit etti" dedi.. Bir de resim yayınlandı gazetelerde.. Gökmen’in Haldun’a yolladığı özel mesaj..

İnanamadım.. Haldun’un bunları yaptığına inanamadım.. Haldun böyle apar topar ortaya atlamış "Galatasaray’ın namusu benden sorulur" havası vermek için aklına geleni söyler, bu sayede Aziz Yıldırım’ın ekmeğine nasıl bal, kaymak, yağ sürdüğünün farkında olmazken onu arayıp "Yahu etme.. Bu iki arkadaş arasında özel konuşma.. Bizim evde her Fener, her Galatasaray maçlarında neler söyleniyor, bir gizli kamera konsa.. Sen kendin, hiç sövmedin mi, sövdürmedin mi?.. Senin kayıtların varsa ne olacak" deseydim mesela, şimdi "Tehditçi" diye benim yolladığım mesajlar gazetelerde yayınlanacak, "Ercan, Hıncal’ı kullandı" diyecekti, demek.. Diyordum nerdeyse de, son anda Haldun’u aramaktan vazgeçtim, Adnan Polat’la konuştum. Yani ben de Adnan’ı tehdit etmiş oldum. Ben açıklayayım bari, Haldun’dan önce..

Haldun’la Gökmen yıllardır yakın arkadaş.. "Beni tehdit etti" dediği günün ertesi, tehdit edenle, edilen tam 6 saat Bükreş’te kol kola gezdiler, baş başa yemek yediler.. Bu nasıl iş Haldun?.

Gökmen’i hedef gösterdin. Bu ülkenin en iyi gazetecilerinden biri.. En iyi Galatasaraylı gazetecilerinden biri.. Onu ultrAslan denen holiganlara hedef gösterdin.. Ben onlar yüzünden maçlara gitmez oldum.. Onların organize küfürleri Ali Sami Yen’i sardığı için.. Kendilerinden başkasına tribünlerde yaşama hakkı tanımadıkları için..

Fener, Galatasaray’ı Kadıköy’de on yılda onuncu kez yendikten sonra, Sivas’a gol atınca Ali Sami Yen’den yükselen ve Lig TV’ye ses kanalı kapattıran tezahürat neydi Haldun..

"Gooollll" değil.. Galatasaray’ın dünya sembolü "Re.. Re.. Ra" da değil.. O çoktan unutuldu. ultrAslan artık iğrenç, uyutan ve takımı öldüren arabesk şarkılar söylüyor. Üstelik Galatasaray’a özel değil hiçbiri. Her takım ayni iğrenç şarkıları söylüyor. Galatasaray farkı kalmadı artık. Taraftarlık, ultrAslan sayesinde sıradanlaştı..
Ne diye bağırdılar, Sivas gol atınca..
"Fener’e Sin Kaf!.."

Şimdi Fener’e atamadıkları golü başkalarına atınca Fener’e tribün temposuyla sövenler, Ercan’ın özel sohbet söylemini utanmadan protesto ederken, sen başlarına geçiyorsun ve hepinizden has Galatasaraylı Gökmen’i önlerine yem diye atıyorsun.

Gökmen maçları aynen benim gibi satın aldığı kartla tribünden izler. Ali Sami Yen’deki o mezarlık gibi utanç/Basın tribününden değil. Şimdi o tribünde kılına halel gelirse sorumlusu sen olacaksın Haldun..
Galatasaraylı yöneticinin işareti ile Galatasaraylı gazeteci, Galatasaraylı seyirciden dayak yiyecek, küfür işitecek.

Aferin sana Haldun.. Harika bir yöneticisin, ama yerin yanlış.. Galatasaray’da işin yok.. Doğru Aziz Yıldırım’a koş. Ona yaptığın bu hizmeti değerlendirecek, seni alnından öpecektir, merak etme..

Adsız dedi ki...

yine konuştu ipne hıncal

DEPO